کلینیک ایده ال

کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی

مجموعه تخصصی پوست و مو ایده آل توسط دکتر پژمان بختیاری نزدیک به دو دهه قبل با نام نوین سیما تاسیس گردید.
پس از چند سال این مرکز موفق به دریافت مجوز رسمی از وزارت بهداشت گردید.
این مجموعه مفتخر است که طی این دو دهه نام چند هزار از افراد شناخته شده فرهنگی ، هنری وسیاسی را در کارنامه خود دارد .
هدف ونهایت این مجموعه احساس رضایت بیماران می باشد .
از افتخارات این مجموعه کاشت موئی کاملا طبیعی و غیر قابل تشخیص و بدون ایجاد عارضه برای بیماران خود می باشد.

درباره ما

کلینیک ایده آل با استفاده از بروز ترین دستگاه های روز دنیا و با استفاده از دانش تخصصی خود ، با مدیریت و نظارت اقای دکتر پژمان بختیاری موفق به 20000 عمل جراحی موفق در زمینه زیبایی می باشد.

تیم ما

تیم پزشکی کلینیک ایده آل با کادری مجرب و حرفه ای و با استفادها از دانش تخصصی و به روز خود در زمینه زیبایی همیشه پیشتاز بوده و در کلینیک ایده آل ؛ هدف ارائه بهترین خدمات به مراجعین محترم می باشد .

رزومه

کلینیک زیبایی ایده آل با بیش از  20000 عمل جراحی موفق و پیشگام در خدمات کاشت مژه دائم و …. می باشد و همواره توانسته در طی 25 سال سابقه درخشان خود میزان رضایت مراجعین محترم را 100 درصد جلب نموده.

کلینیک ایده ال در روزهای کرونایی

در این روزهای کرونایی قبل از زیبایی ، سلامتی بیماران در اولویت می باشد به همین علت تمامی تجهیرات کلینیک ایده آل به صورت روزانه ضد عفونی شده و تمامی بیماران عزیز با مراجعه به کلینیک قبل از ویزیت رایگان با دستگاه تست کرونا چک شده و تمامی پروتکل های بهداشتی رعایت می گردد؛ ضمنا برای رفاه مراجعین نوبت دهی انلاین کلینیک راه اندازی گردیده است.

نوبت دهی انلاین

در این روزهای کرونایی جهت سهولت مراجعین عزیز برای مراجعه به کلینیک ،  نوبت دهی به صورت آنلاین می باشد و شما دوست داران زیبایی میتوانید با مراجعه به قسمت نوبت دهی انلاین ، تایم مورد نظر خود را انتخاب نموده و به کلینیک مراجعه فرمائید.

افتخارات کلینیک تخصصی پوست ، مو و زیبایی ایده آل

This post is also available in: English

© 2020 Copyright © کلیه حقوق برای «کلینیک زیبایی ایده آل» محفوظ است.