کاشت مژه در کلینیک ایده آل :همه ی آنچه که باید بدانید

چشمان شما جایگاه روح شما و همچنین نقطه کانونی چهره شما هستند. این موضوع هرگز به اندازه اکنون صادق نبوده است، در دوران کووید-19، باید همیشه از ماسک استفاده کنید! شما باید تمام نیات و احساسات  را از طریق چشمان، بدون کمک لبخند ،حالت چهره خود را بیان کنید. این امر تقاضای بیشتری برای زیبایی شناسی چشمان شما ایجاد می کند و هیچ چیز مانند مژه ها روی آن تأثیر نمی گذارد! البته آرایش و مژه مصنوعی هم هست. حتی ممکن است تقویت کننده، لیفت و اکستنشن مژه را در نظر بگیرید. اما کاشت مژه در ایران راه حلی است که شما به دنبال آن هستید! راه حلی که کلینیک ایده آل و جناب دکتر پژمان بختیاری در اختیار شما گذاشته است، تا یک بار برای همیشه دغدغه ای به اسم مژه در ذهنتان حل شود. در مشاوره اولیه، جزئیات کاملی در مورد این روش شامل مزایا، خطرات، تکنیک‌ها، تعداد پیوند در هر طرف و هزینه‌ها به شما داده می‌شود. از شما در مورد سابقه پزشکی خود به ویژه هرگونه مشکل در ناحیه چشم سؤال می شود. شما همچنین باید تمام سوالات خود را بپرسید و نگرانی های خود را با پزشک خود آقای دکتر پژمان بختیاری در میان بگذارید تا بهترین خدمات را از کلینیک ایده آل دریافت کنید. در این صورت شما می توانید کاشت مژه دائم با قابلیت رشد مجدد را در کلینیک ایده آل انجام دهید.

کاشت مژه دائم با قابلیت رشد مجدد
کاشت مژه دائم با قابلیت رشد مجدد

 

دستورالعمل های مربوط به ریکاوری پس از کاشت مژه چیست؟

بسته به شرایط فردی شما، دستورالعمل های شخصی پس از عمل توسط دکتر بختیاری به شما داده می شود که در موفقیت و رشد مجدد مژه های شما و همچنین پیشگیری از عوارض بسیار مهم است. دستورالعمل ها اغلب شامل خشک نگه داشتن پلک ها به مدت 24 ساعت است که پس از آن می توانید به آرامی آنها را بشویید. ناحیه اهداکننده روی پوست سر شما نیز باید به مدت 24 ساعت خشک بماند.به شما توصیه می شود به دلیل حساسیت بیشتر پوست خود حداقل یک هفته از چشمان خود در برابر نور خورشید محافظت کنید.همچنین محدودیت هایی مانند عدم حضور در سونا یا استخر تا یک ماه پس از عمل برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض کلر و مواد شیمیایی وجود خواهد داشت. همچنین باید به مدت یک هفته پس از عمل از آرایش و لنزهای تماسی خودداری بکنید، در حالی که برای محافظت از مژه های جدید، در هفته اول به ویژه در هنگام خواب، عینک،یا عینک آفتابی محافظ توصیه می شود.

مزایا و خطرات جراحی کاشت مژه چیست؟

کاشت مژه در ایران نسبت به سایر جایگزین های تقویت کننده مژه مزایای زیادی دارد که آن را به بهترین درمان دائمی برای مژه تبدیل می کند. برخلاف گزینه های موقت، نتایج دائمی ارائه می دهد. به هر حال، این رشد طبیعی موهای شماست، همانطور که روی پوست سر شما رشد می کند.همچنین ظاهری طبیعی ایجاد می کند زیرا موی واقعی است.

آیا کاشت مژه برای شما مناسب است؟

کاشت مژه در ایران برای افرادی که فاقد مژه کافی هستند یک عمل ایده آل است. افرادی که به دلیل آسیب هایی مانند سوختگی، بریدگی یا عفونت های خالکوبی آسیب دیده اند، کاندیدای خوبی هستند. افرادی که از نظر ژنتیکی مژه های کوتاه و کلفتی دارند می توانند از نتیجه این روش لذت ببرند. گروه دیگر بیماران تریکوتیلومانیا هستند که مژه های خود را به طور اجباری کنده اند. با این حال، آنها ممکن است این روش را پس از ترک کامل عادت خود در نظر بگیرند. حتی ریزش مژه به دلیل آلوپسی، داروهایی مانند شیمی درمانی، روتین های زیبایی و دلایل طبیعی می توانند به خوبی به این روش موثر پاسخ دهند.صرف نظر از هر موردی، کاشت مژه یک جراحی ترمیم موی بی خطر است که می تواند نتایج دائمی داشته باشد. با این حال، اکیداً به شما توصیه می شود که در مورد هر گونه بیماری زمینه ای که دارید به پزشک خود اقای دکتر بختیاری و کلینیک ایده آل اطلاع دهید. شرایط خودایمنی که باعث ریزش مژه می شود، ممکن است به خوبی به این درمان پاسخ ندهد. همچنین باید هر دارویی را که مصرف می‌کنید در میان بگذارید زیرا برخی از داروها مانند رقیق‌کننده‌های خون ممکن است در عمل جراحی اختلال ایجاد کنند. حال که تمامی این موارد را رعایت کردید ، می توانید با خیالی آسود در کلینیک ایده آل کاشت مژه دائم با قابلیت رشد  را انجام دهید.

کلینیک ایده آل و کاشت مژه با قابلیت رشد