کاشت مژه و کلینیک ایده آل

کلینیک زیبایی ایده آل همیشه پیشتاز بوده در خدماتی که به دوست داران زیبایی ارائه می دهد. به همین دلیل است که انتخاب اول و آخر بسیاری از افراد بوده که علاقه مند به زیبایی بیشتر هستند و می خواهند کاشت مژه انجام دهند. این انتخاب بی دلیلی نیست. شاید اگر بخواهیم آن را بهتر بررسی کنیم و عمیق تر به آن نگاه بکنیم، متوجه تمایز کلینیک ایده آل با تمام کلینیک های دیگر خواهیم شد. از ابتدا در کنار شما یک مشاور قرار می گیرد تا زمانی که با لبی خندان کلینیک را ترک خواهید کرد. مشاوره شما به تمام سوال های شما قبل از انجام هر کاری برای زیباتر شدن پاسخ خواهد داد، تا با خیالی راحت اقدام به انجام کار زیبایی بکنید. زمانی که کار شما در کلینیک تخصصی ایده آل تمام شد به شما ضمانت نامه داده می شود تحت عنوان ضمانت نامه کتبی مادام العمر. که این اطمینان به شما داده می شود که تا اخر عمرتان، باید خیالتان راحت باشد. یعنی مهم نیست که ده سال گذشته است یا بیست سال گذشته است. الان نوه هایتان بزرگ شده اند یا به خاطر استرس زیاد موهایتان سفید شده است. در گوشه ی ذهنتان همیشه خیالتان راحت است که مژه، ابرو و یا موهایتان رشد خواهد کرد.

کاشت مژه با ضمانت نامه کتبی
کلینیک ایده آل

خانم هایی که به زیبایی علاقه مند هستند، حتما اطلاعاتی هر چند مختصر، درباره ی اکستنشن دارند و یا حداقل یکبار اسم آن را شنیده اند. روشی که در آن مژه هایی به صورت مصنوعی، به جای مژه های خودتان قرار داده می شود، تا چشمانتان زیباتر دیده شود. این موضوع همیشه دغدغه ای برای خانم ها بوده است. خود اکستنشن به خودی خود روش ها و مدل های مختلف و متفاوتی دارد. اما می توان یک وجه مشترک در همه ی آن ها دید. آن هم این است که موقت است و هر چند وقت یکبار نیاز به ترمیم دارد. بر اساس اکستنشنی که انجام می دهید و به اصطلاح مژه ای که می کارید، متفاوت است. در بعضی موارد هر دو هفته یکبار و در بعضی موارد دیگر هر شش ماه یکبار نیاز به ترمیم دارد. موضوعی که در این بین اهمیت دارد، موقت بودن آن است. در  بعضی موارد این مژه های مصنوعی می تواند باعث آسیب به چشمانتان، یا گل مژه شدن مژه و پلکتان شود. کلینیک ایده آل که یکی از تخصصی ترین کلینیک های زیبایی ایران است، توسط دکتر پژمان بختیاری مدیریت می شود و شما می توانید کاشت مژه انجام دهید. مژه که دیگر نیاز به ترمیم ندارد و موقت نیست. مژه هایی که قابلیت این را دارند، که تا آخر عمرتان رشد کنند. این تضمینی است که کلینیک ایده آل به صورت یک ضمانت نامه کتبی به شما پس از کاشت مژه تقدیم می کند. جالب است نه! یعنی شما می توانید در صورت حضور در کلینیک ایده آل هم به صورت حضوری توسط دکتر پژمان بختیاری ویزیت رایگان شوید، هم می توانید در اولین مرکز ایران که کاشت مژه دائم انجام می دهد، مژه هایی برای تمام عمرتان داشته باشید، آن هم با ضمانت نامه معتبر کتبی!

دکتر پژمان بختیاری اولین در دنیا

شاید برایتان سوال باشد که کاشت مژه دائم چگونه ممکن است! ما در زمانی چشم به جهان گشوده ایم که تکنولوژی با سرعتی زیاد، شاید بیشتر از سرعت نور در حال رشد است. شاید اگر صد سال پیش در مورد تکنولوژی الان با کسی صحبت می شد، آن شخص فکر می کرد که دارید خوابتان را برای او تعریف می کنید. علم پژشکی نیز از این قائله عقب نیافتاده است و توانسته پیشرفت های قابل توجه ای، در زمینه های مختلف داشته باشد. در کشور عزیزمان ایران دکتر پژمان بختیاری توانسته است با اختراعاتی که انجام داده است، علم پزشکی ایران و دنیا را متحول بکند و زیبایی را تقدیم دوستاران زیبایی بکند. دکتر پژمان بختیاری توانسته است با دستگاهی که اختراع کرده است، از بانک مو های خودتان برای شما مژه هایی بکارد که حتی از مژه های واقعی خودتان نیز رشد بیشتر دارد. به صورت تخصصی قبل از کاشت مژه به شما مشاوره داده می شود و با ذهنیتی باز می توانید این کار را انجام دهید. دکتر پژمان بختیاری متخصص زیبایی که در دنیا اولین نفری است که با دستگاهی که اختراع کرده  و به ثبت رسانده است، کاشت مژه دائم انجام می دهد.

مژه ای با قابلیت رشد