کسانی که به دنبال جوانسازی پوست خود، آن هم برای زمان های طولانی مدت هستند، به سراغ پی آر پی می روند. روشی بسیار موثر که به دلیل کارآمد بودن، در صنعت زیبایی به شدت در حال فراگیر شدن است. یک منبع طبیعی که از خون استخراج شده و برای بازسازی موضعی سلول استفاده می شود. درمانی طبیعی که برای بازگرداندن جوانی و درخشندگی صورت استفاده می شود. در طول سالیان گذشته، افراد بسیار زیادی اعم از زنان و مردان در کلینیک تخصصی ایده آل حضور پیدا کرده اند و پی ار پی صورت انجام داده اند. شما با گذشت هر فصل و با توجه به شرایط آب و هوایی شهر خود، از لباس مخصوص آن آب و هوا استفاده می کنید. ولی همه ما این را می دانیم که پوست ما مانند لباسی است که تا آخر عمر از ما محافظت می کند و همواره با ما است. پس این نکته بسیار هائز اهمیت است که از آن به خوبی مراقبت کنیم، که هیچ گونه آسیبی به آن نرسد. پس زمانی که می خواهید پی آر پی انجام دهید تا پوستی شاداب و جوان داشته باشید، بسیار مهم است که در کلینیکی حرفه ای، که به صورت تخصصی این کار را انجام می دهد، مراجعه بکنید. کلینیک ایده آل حرفه ترین نوعی که می توان پی آر پی انجام داد را، برای شما به ارمغان می آورد. آن هم تحت نظارت آقای دکتر پژمان بختیاری که در کارنامه درخشان خود، به غیر از پی آر پی صورت، بیش از 20 هزار عمل جراحی موفق دارد، که شما در کمتر جایی می توانید نمونه ای مثل آن را پیدا بکنید.

پی آر پی صورت در کلینیک ایده آل
جوان سازی پوست در کلینیک ایده آل

بیایید روش کار پی آر پی رابهتر بشناسیم

همه افراد در خون خود پلاکتی دارند که در روش پی آر پی از آن استفاده می شود. به این صورت که ابتدا از شما مقداری خون گرفته می شود، سپس خون شما در دستگاهی قرار داده می شود تا پلاکت ها از بقیه خون جدا شود و دوباره به شما تزریق شود. لازم به ذکر است که فقط بخشی از خون که غلظت بالایی از پلاکت ها را دارد به شما تزریق می شود. پی آر پی برای افراد مختلفی می تواند مفید باشد و به آن ها کمک بکند. به طور مثال جراحان ارتوپد برای بهبود سریع تر ورزشکاران می توانند از پی آر پی استفاده بکنند و یا افرادی که ریزش مو دارند با این روش می توانند موهایی قوی تر داشته باشند تا شاهد کم پشت شدن مو های خود نباشند. اما کاربردی که پی آر پی دارد و بیشتر افراد به این دلیل به کلینیک مراجعه می کنند، فقط و فقط داشتن پوستی شاداب و جوان است. فردی که متخصص پوست است، خونی را که حاوی غلظت بالایی از پلاکت‌ها است، با استفاده از سرنگ یا میکرونیدلینگ (دستگاهی که شبیه یک غلتک پرزدار با سوزن‌های ریز بیرون زده است) به صورت یا پوست سر شما تزریق می‌کند. برای اینکه شما بتوانید نتایج را سریعتر ببینید و آن را حس کنید، این امکان وجود دارد که پزشک شما از فیلر نیز استفاده بکند. شما می توانید با مراجعه به کلینیک ایده آل و انجام پی آر پی، پوست افتاده ی خود را حجیم تر کنید تا شاداب به نظر برسد. از شر چین و چروک های عمیق راحت شوید و اسکار های آکنه رو کاهش دهید. زمانی که جلوی آینه پوست خود را می بینید، بهبود را با تمام وجودتان لمس بکنید. پی آر پی روشی که بسیاری از افراد مزایای فراوان آن را می دانند و با مراجعه به کلینیک تخصصی ایده آل چهره خود را بهبود می بخشند و در ظاهر سن خود را پایین می آورند. حسی فوق العاده که تا آن را انجام ندهید، شاید نتوانید آن را به خوبی و با تمام وجود حس کنید.

به صورت معمول روش پی آر پی برای یک سری از افراد که دارای شرایط ویژه ای هستند توصیه نمی شود. خانم هایی که باردار هستند و یا قصد باردار شدن دارند، یا بانوانی که در حال حاضر شیرده هستند، توصیه می شود که این کار را انجام ندهند. افراد دیگری که تحت درمان های ضد انعقاد هستند و یا از بیماری خود ایمنی رنج می برند، بهتر است این افراد هم پی ار پی را انجام ندهند. افرادی هم که دچار بیماری سرطان شده اند و یا از کم خونی شدید رنج میبرند، نباید از روش پی آر پی استفاده بکنند. درکلینیک ایده آل که یکی از تخصصی ترین مراکز در ایران است که پی آر پی صورت انجام می دهد، همواره سعی بر این است که به دوستداران عزیز بهترین مشاوره ممکن داده شود، که افراد با دیدی بازتر اقدام به این کار کنند. افرادی که از این روش برای جوانسازی صورت خود استفاده کردند و در فضای اینترنت بهترین مراکز پی آر پی را جستجو کرده اند، امکان ندارد که حداقل یکبار اسم کلینیک ایده آل و آقای دکتر پژمان بختیاری را نشنیده باشد.

بهترین مرکز پی آر پی صورت