مژه هایی زیبا و بلند با نکاتی از کلینیک ایده آل

مژه های بلند همیشه به عنوان نشانه زیبایی در نظر گرفته می شود، اما بسیاری از افراد به طور طبیعی مژه های خشکی دارند. اکستنشن یک راه حل موقتی است، اما ممکن است در طولانی مدت به مژه ها آسیب برساند. به جای تکیه بر روش های  رفع سریع، نکات طبیعی را امتحان کنید که ممکن است به رشد مژه ها کمک کند. برای بلند کردن مژه ها روغن بزنید. گفته می شود که چندین نوع روغن وجود دارد که باعث افزایش رشد مژه می شود. یکی از دلایل این امر این است که روغن ها حاوی اسیدهای چرب هستند که ممکن است مژه ها از آن تغذیه کنند. روغن همچنین مژه ها را با یک لایه محافظ احاطه می کند تا بتوانند در برابر آسیب مقاومت کنند و به این راحتی نشکنند و نریزند. در نهایت، استفاده از روغن روی مژه ها ، ممکن است جریان خون سالم را به فولیکول ها و بافت اطراف آن تشویق کند. روغن هایی که باید برای تقویت مژه های بلندتر استفاده کنید: برای امتحان این روش رشد مژه، طول مژه ها را با یک یا چند روغن فوق بپوشانید. حتما از پایه به نوک بروید. ملایم باشید تا مژه ها به طور تصادفی کنده نشوند.روغن هایی که می تواند به شما کمک بکند.

روغن کرچک

روغن زیتون

روغن جوجوبا

روغن نارگیل

اسانس لیمو

اسانس اسطوخودوس

کاشت مژه دائم با قابلیت رشد با کلینیک ایده آل
کاشت مژه دائم با قابلیت رشد باحسی تازه

از چای سبز برای تقویت رشد مژه استفاده کنید. چای سبز حاوی ترکیبات سالمی به نام فلاونوئیدها است. استفاده از چای سبز در ناحیه مژه ممکن است فواید فلاونوئیدها را به فولیکول های مو برساند. این چای همچنین می تواند به پاکسازی پوست کمک کند، که ممکن است رشد مژه ها را نیز افزایش دهد. برای امتحان این روش، چای را با آب داغ دم کنید. بگذارید چای قبل از استفاده خنک شود. چای خنک شده را روی یک تکه پنبه بریزید و آن را در طول مژه ها پاک کنید. بعد از پنج دقیقه چای را پاک کنید.

سرم مژه خانگی درست کنید.سرم مژه اثرات چند روغن مفید را در یک ترکیب، مخلوط می کند. دستور زیر را برای سرم مژه خانگی که ممکن است طول و ضخامت آن را افزایش دهد، امتحان کنید.

عناصر:

2 قاشق غذاخوری روغن کرچک

1 قاشق غذاخوری روغن نارگیل تکه تکه شده

6 قطره اسانس لیمو

6 قطره اسانس اسطوخودوس

دستورالعمل ها:

روغن کرچک و روغن نارگیل را در یک بطری شیشه ای با درب مخلوط کنید. هر دو اسانس را به بطری اضافه کنید. هم بزنید تا ترکیب شوند. بطری را با یک درب بپوشانید. آن را در جای خشک و خنک نگهداری کنید. هر شب قبل از خواب از یک سواب پنبه ای برای پاک کردن سرم در طول مژه ها استفاده کنید. روزانه مژه ها را ماساژ دهید.

فولیکول هایی که به خوبی تغذیه شده اند، بهترین محیط را برای رشد مژه ها فراهم می کنند. افزایش جریان خون به بافت مجاور می تواند به سلامت فولیکول کمک کند. ماساژ ملایم روزانه ممکن است جریان خون را در این ناحیه افزایش دهد. استفاده از چیزهایی مانند روغن هسته انگور و آلوئه ورا در حین ماساژ نیز ممکن است کمک کننده باشد. استفاده از شانه مژه هر روز یکی از انواع این ایده است. مانند ماساژ دادن مژه ها، شانه زدن آنها ممکن است باعث افزایش جریان خون در ناحیه شود. بعلاوه، شانه به پخش شدن چربی طبیعی پوست در طول مژه ها کمک می کند، که می تواند به آنها کمک کند ضخیم تر به نظر برسند و باعث تقویت رشد شوند. اگر تا به حال رویای مژه های فر و جذاب را دیده اید، به احتمال زیاد به اکستنشن مژه به عنوان راه حل نگاه کرده اید. اما اگر به شما بگوییم تکنیک زیبایی دیگری وجود دارد چه می‌شود؟تکنیکی که می‌تواند مژه‌های مسحورکننده ایجاد کند و سرها را از چپ به راست بچرخاند؟بله درست است . شما می توانید در کلینیک ایده آل کاشت مژه دائم با قابلیت رشد مجدد را انجام دهید .کاشت مزه دائم با قابلیت رشد مجدد، شاید رویای تمام افرادی باشد که به خاطر کم پشت بودن مژه های خود دچار کمبود اعتماد به نفس هستند .کلینیک ایده آل این هدیه را به شما می دهد ، زیرا ما معتقدیم که همه افراد جدای زیبایی دورنی خود نیاز به زیبایی بیرون هم دارند تا بتوانند با اعتماد به نفس، زندگی شادی داشته باشند.

کاشت مژه دائم با قابلیت رشد باحسی نو