ابرو های پر پشت داشته باشیم

بیشتر اوقات ما انتخاب می کنیم که ابروهایمان را در خانه برداریم و این کار را به یک حرفه ای نمی سپاریم ، که معمولا به فرم مناسبی که مد نظر ما هست ، نمی رسیم .اگر نمی دانید چگونه ابروهای خود را بردارید، متخصص زیبایی را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. ما به شما کمک خواهیم کرد که به ابروی ایده آل خود برسید . برویم و چند نکته ی مهم را با هم بررسی کنیم.

از نور مناسب برای فرم دادن به ابروهای خود استفاده کنید. نورپردازی مناسب کلید اصلی است، نه تنها برای به دست آوردن فرم ایده آل ابرو، بلکه برای فرم دادن به آنها با آرایش مناسب می توانید این کار را انجام دهید به شرطی که این کا را زیر نور مناسب انجام دهید. اگر می خواهید همیشه یک نتیجه عالی داشته باشید، فرم دادن به ابروهای خود را در نور طبیعی انتخاب کنید. همچنین در مصرف موچین زیاده روی نکنید. ابروهای بسیار نازک در دهه 90 مد بود، به همین دلیل است که بسیاری از خانم ها می خواستند این روند را دنبال کنند، بنابراین در نهایت ابروهای بسیار نازکی داشتند اما امروزه سلیقه ی افراد تغییر کرده و خانم خاها به دنبال ابرو های پر پشت هستند. اگر می خواهید آنها را در خانه بیرون بیاورید، مطمئن شوید که فقط موهای مورد نیاز را با موچین ابرو بردارید و با فرم طبیعی ابرو تداخل نداشته باشید. با قیچی ابرو به آرامی کوتاه کنید. خیلی اوقات ابروهای ما ممکن است خیلی بلند باشند که باعث می شود هم فرم آنها و هم آرایش ما خراب بشود . بهتر است قبل از شروع به برداشتن ابروها، موهای زائد را به سمت بالا بلند کنید و به آرامی موهای زائد را کوتاه کنید. اگر ابروهایتان را می‌کنید، از آینه‌ی بزرگ‌کننده استفاده نکنید.استفاده از آینه ذره بین ممکن است باعث بیرون زدگی بیش از حد ابروهای شما شود. برای این کار از یک آینه معمولی استفاده می کنیم تا فقط موهای مورد نیاز را از بین ببریم و نه بیشتر.

کاشت مژه دائم با قابلیت رشد
کلینیک ایده آل

قبل از ایجاد هر گونه تغییر در روتین مراقبت از پوست خود، باید نوع پوست خود را بشناسید. برای شما مهم است که بدانید پوست شما در طول سال ثابت می ماند یا در تابستان پوست چرب دارید اما در زمستان خشک می شود. این به شما کمک می کند تا محصولات مناسب را انتخاب کنید. انتقال به آرامی بسیار مهم است. شما نمی توانید تمام محصولاتی را که ماه ها استفاده کرده اید بردارید و آنها را با محصولات جدید جایگزین کنید. این ممکن است تاثیر بسیار بدی روی پوست شما داشته باشد. شما باید محصولات جدید را به آرامی وارد رژیم خود کنید تا پوست شما با آنها سازگار شود. همه ما می دانیم که مراقبت از پوست گران است و همیشه سعی می کنیم بهترین محصولات را برای پوست خود خریداری کنیم. اما در حالی که روتین مراقبت از پوست خود را تغییر می دهید، مطمئن شوید که سوراخی در جیب شما نسوزاند. یک ترفند ساده برای جلوگیری از این امر، شروع با محصولات با اندازه نمونه است. به این ترتیب می توانید محصولات متنوعی را امتحان کنید و هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت. آنچه در بدن خود قرار می دهیم در صورت ما نمایان می شود. با تغییر فصل، حفظ رطوبت پوست با نوشیدن مقدار زیادی آب و مصرف مواد غذایی سالم اهمیت بیشتری پیدا می کند. پس دیگر این موضوع را می دانیم که با داشتن تغذیه مناسب می توانیم هم پوست خوبی داشته باشیم و هم ابرویی پر پشت . پس علاوه بر اینکه از محصولات آرایشی درستی استفاده می کنید، به تغذیه خود نیز اهمیت بدهید. تغذیه مناسب و عادت های روزانه ی صحیح ، می تواند برای شما ابرویی فوق العاده به ارمغان بیاورد.

کیفیت موهای ابروی خود را افزایش دهید. هر شب از روغن بادام یا کرچک روی ابروهای خود به عنوان درمانی برای افزایش کیفیت موهای خود استفاده کنید. می توانید روغن های فوق را 10-15 دقیقه قبل از خواب بمالید تا صبح روز بعد با ابروهایی قوی تر و پرپشت تر از خواب بیدار شوید. شکل مناسب را انتخاب کنید. از فرم طبیعی ابروهای خود پیروی کنید تا به درستی آنها را فرم دهید. فراموش نکنید که در سال‌های اخیر، بسیاری از خانم‌ها فقط موهایی را حذف می‌کنند که از شکل طبیعی آنها پیروی نمی‌کنند.ابروهای خود را پر کنید و بر شکل طبیعی آنها تأکید کنید .برای پرکردن ابروها می توانید هم از مداد ابرو و هم از ریمل ابرو استفاده کنید.  قوس ابروها را تا انتها با سایه تیره تر برجسته کنید و برای نقاط نزدیک بینی، رنگ روشن تر انتخاب کنید. از کانسیلر برای نور دادن استفاده کنید.نقطه زیر قوس ابروهای ما برای ایجاد افکت لیفتینگ ایده آل است. با قرار دادن کانسیلر در این نقطه، نگاه ما بلافاصله رو به بالا به نظر می رسد!

کاشت مژه دائم با قابلیت رشد مجدد در کلینیک ایده آل