شناخت زیبایی مژه با کلینیک ایده آل

مژه های انسان یکی از ویژگی های صورت است که به جذابیت چهره کمک می کند. در حالی که رسیدگی و تقویت ظاهر مژه ها از دوران باستان انجام  شده است، تحقیقاتی انجام شده که تأثیر بلندی مژه ها بر جذابیت درک شده و به ما کمک می کند تا تاثیر مژه در زیبایی صورت را بهتر درک بکنیم . بلندی مژه ها می تواند نشانگر سلامتی باشد و اخیراً پیشنهاد شده است که طول بهینه ای برای محافظت از چشم وجود دارد. جالب توجه است که تفاوتی بین صورت مرد و زن وجود دارد که نشان می‌دهد به طور کلی، مژه‌هایی با نسبت بهینه جذاب‌تر هستند، اما این ترجیح صرفاً یک پدیده سازگار بیولوژیکی نیست و تحت تأثیر هنجارهای فرهنگی است.

مژه ها برای محافظت از چشم ها در برابر آلودگی های خارجی و تبخیر بیش از حد تکامل یافته اند و تغییرات در طول مژه می تواند منعکس کننده بیماری های مادرزادی و غیر مادرزادی باشد. از این دیدگاه تکاملی و بیولوژیکی، ما جذابیت مژه ها را با ارزش پیش بینی شده آنها برای محافظت از چشم ها و آزمایش تأیید می کنیم. بر خلاف برخی باورها مبنی بر اینکه جذابیت با افزایش  طول مژه در صورت زنانه افزایش می یابد، ترجیح برای طول مژه از تابع U معکوس پیروی می کند. این عملکرد برای هر دو صورت زنانه و مردانه مشاهده می شود.

کاشت مژه دائم با قابلیت رشد در کلینیک ایده آل
کاشت مژه دائم با قابلیت رشد مجدد با روش جدید

همه ما می دانیم که با افزایش سن، مژه های ما نازک تر و کوتاه تر می شوند. بنابراین، به طور منطقی، هر چه مژه های شما بلندتر باشد، جوان تر به نظر می رسد. اما این همه چیز نیست. مشخص شده است که مژه های تیره، قسمت سفید چشم را که به صلبیه معروف است برجسته می کند. هر چه روشن تر به نظر برسد، شما را جوان تر نشان می دهد. و اگر تا به حال متوجه شده باشید، ممکن است بدانید که پلک زدن زنان کندتر از پلک زدن مردان است. پلک زدن نرم و لرزان یک زن اغوا کننده تلقی می شود و اگر مژه های شما بلند باشد، آن را جذاب تر می کند!داشتن یک روتین مناسب برای تقویت و نگهداری مژه ، بسیار مهم است . هر چقدر که برای این روتین زیبایی وقت گذاشته شود ، نتیجه آن در مقابل آیینه قابل مشاهد است . روتینی که بر اساس تغذیه مناسب ، رفتار صحیح با مژه ها ، نگهداری های لازم شکل می گیرد . اگر می خواهید مژه های بلند و درخشان داشته باشید ، حتما به این نکات دقت بکنید .

کلینیک ایده آل علاوه بر این که در قسمت دانش زیبایی که بلاگ سایت است با گذاشتن مطالبی مفید به شما زیبادوستان کمک می کند تا بتوانید روتین های صحیح و عادات درست زیبایی را در خود پرورش دهید ،همچنین شما می توانید به شبکه ی اجتماعی اینستاگرام کلینیک ایده آل مراجعه کنید ، تا بتوانید نکاتی مفیدی که خود جناب دکتر بختیاری به شما می گوید، نهایت استفاده را بکنید.

مژه های بلند قطعا جذاب تر از مژه های کم پشت هستند. از نظر علمی، مژه برای محافظت از چشم در برابر آلودگی هوا ضروری است. اما هی! چه کسی نمی خواهد با چشم بر هم زدن کمی به دنبال جلب توجه باشد؟با این چشم ها می توان خیلی چیزها را منتقل کرد! می توانید به کسی بگویید که دوست دارید مکالمه را شروع کند. به همین ترتیب، می‌توانید به گونه‌ای خیره شوید که بگویید: «از من دور شو!» و در اینجا یک تشبیه کوچک برای درک شما وجود دارد: مژه های بلند تیره برای چشمان شما هستند، رژ لب برای لب های شما ! روشی که رژ لب با پوست اطراف تضاد ایجاد می کند. مژه های شما تقریباً همین کار را می کنند. اگر نگوییم چشم ها مهم ترین ویژگی صورت هستند، ولی می توان گقت که  آنها احساسات و نظرات را منتقل می کنند و به ویژه برای زنان، چشم ها حس ظریف زیبایی و استایل را به دنیا منتقل می کنند. برای قرن ها، زنان مانند کلئوپاترا، آدری هپبورن و سوفیا لورن با استفاده از رنگ ها، ابعاد و تکنیک های مختلف توجه را به چشمان خود جلب کرده اند. امروزه یکی از راه‌های محبوب برای برجسته‌کردن چشم‌ها و ایجاد ظاهری ظریف، اکستنشن مژه است که به باز کردن چشم‌ها کمک می‌کند و باعث بزرگ‌تر نشان دادن چشم‌ها می‌شود. مژه های بلند و حجیم هوای  خوبی به هر انسان می بخشد. مژه های بلند اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. آیا متوجه می شوید که وقتی ریمل خود را در حین آرایش خود می زنید، چگونه عزت نفس شما افزایش می یابد؟

آیا بعد از اکستنشن مژه یا ریمل زدن متوجه تفاوت ظاهری می شوید؟ تفاوت بزرگی ایجاد می کند، اینطور نیست؟ برخی از خانم ها معمولاً مژه های بلندی دارند در حالی که برخی از اکستنشن مژه استفاده می کنند یا برای همین از ریمل استفاده می کنند.

با این حال، این هیچ تفاوتی نمی کند. روشی که به شما احساس اعتماد به نفس می دهد تنها چیزی است که اهمیت دارد. کلینیک زیبایی ایده آل این زیبایی را به شما می بخشد . شما می توانید در کلینیک ایده آل کاشت مژه دائم با قابلیت رشد را انجام دهید . آن هم توسط دکتر پژمان بختیاری که از او به عنوان پدر کاشت ایران یاد می شود. شما هم می توانید یک ایرانی خوش شانس باشد و از علم و تخصص ویژه دکتر بختیاری استفاده کنید .فقط کافیست که در بخش نوبت دهی آنلاین وقت بگیرید و به صورت رایگان ویزیت شوید.

کاشت مژه دائم با قابلیت رشد مجدد بدون درد