برداشت خال

در سالیان گذشته یا بهتر بگوییم در قرن های پیش،  خال یکی از نشانه های جذابیت در آن زمان بوده و افرادی که روی صورتشان خال داشتند، در جلوی آینه از آن لذت می بردند . اما امروزه دلایل بسیار زیادی وجود دارد که افراد خال های خود را لیزر بکنند . دلایل مختلفی مانند غیر جذاب بودن از نظر زیبایی شناختی ،برای کاهش ناراحتی ،زمانی که خال به صورت مرتب، صدمه دیده و باعث آسیب دیدگی می شود.  یا در قسمتی از بدن وجود دارد که هنگام لباس پوشیدن باعث فشار و یا آسیب می شود . در این حین دلایل دیگر و جدی تری نیز، وجود دارد که که خال ها را لیزر کنیم و دیگر روی بدن خود نداشته باشیم . مخصوصا خال هایی غیر معمولی بوده و باعث کاهش اعتماد به نفس ما می شود. حذف خال با لیزر مزیت هایی دارد که با شنیدن آن شاید شما هم مشتاق شوید این کار را انجام دهید . یکی از مزیت های حذف خال با لیزر غیر تهاجمی بودن آن است .از آن جایی که سوزش و یا بریدگی پوست وجود ندارد ، خطر عفونت به میزان بسیار قابل توجهی کاهش یافته و از این نظر می توانید با خیالی آسوده این کار را آنجام دهید .از دیگر مزایای لیزر و برداشت خال می توان به این اشاره کرد که ، لیزر ها به مناطقی از بدن مانند بینی و یا صورت که درمان آن شاید کمی دشوار باشد می رسد و این امکان را به شما می دهد که در یک جلسه در صورت علاقه ی شما ، چندین خال برداشته شود . شما به راحتی می توانید خال هایی که در قسمت های قابل مشاهده بدن ،مانند گردن و یا صورت است را به راحتی بردارید.این نکته را هم در نظر بگیرید که قبل از انجام هر گونه فعالیتی شما باید توسط پزشک معاینه شوید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید و راهنمایی شوید. همچنین مطمئن شوید که برداشت خال هیچگونه آسیبی به سلامت شما نخواهد زد . تصمیم در مورد مناسب ترین روش درمانی باید توسط پزشک و بر اساس نتایج معاینه کامل خال صورت گرفته و انجام شود .

برداشت خال
برداشت خال توسط دکتر پژمان بختیاری

برداشت خال چگونه انجام می شود؟

در بیشتر موارد قبل از برداشتن خال از بی حسی موضعی استفاده می شود ، تا افراد با خیالی آسوده تر این کار را انجام دهند. اشعه لیزر به سلول هایی که خال را تشکیل می دهند و بر روی بدن افراد وجود دارد، هدایت می شود. این سلول ها اشعه را جذب می کنند و بنابراین خال از سطح پوست دور می شود، در حالی که پوست مجاور دست نخورده باقی می ماند و هیچگونه آسیبی نمی بیند. پس از اتمام عمل، پزشک نحوه مراقبت از پوست در خانه را توضیح می دهد تا افراد با مراقبت هایی که انجام می دهند ، به نتیجه ی دلخواهی که در ذهن خود دارند برسند.

برداشتن خال صورت

اگر در مورد ظاهر خال صورت (مثلاً تغییر در شکل، رنگ و بافت آن) نگران هستید، باید از یک پزشک متخصص مشاوره بگیرید، تحقیق کنید تا از هر نظر مطمئن شوید. در صورتی که تصمیم خود را گرفتید این نکته بسیار هائز اهمیت است که در مرکز و کلینیکی این کار را انجام دهید که از نتیجه ی آن مطمئن باشید . کلینیک ایده آل که یکی از حرفه ای ترین و تخصصی ترین کلینیک های زیبایی در ایران می باشد ، به دوستاران زیبایی خدماتی حرفه ای ارائه میدهد ، که یکی از آن ها برداشت خال است.با حضور در کلینیک تخصصی ایده آل می توانید با خیالی راحت مشاوره بگیرید ، اطلاعات کسب کنید و این کار را انجام دهید، آن هم توسط دکتر پژمان بختیاری متخصص زیبایی که شاید کمتر کسی باشد که دوستدار زیبایی باشد ولی اسم آقای دکتر پژمان بختیاری را نشنیده باشد .

مشاور شما برای برداشتن خال، با یک پزشک متخصص خواهد بود، که خال شما را ارزیابی کرده و مناسب ترین شکل درمان را تعیین می کند. در این مدت می توانید هر سوالی که ممکن است در مورد خال های صورت خود دارید بپرسید و مشاوره تخصصی و شخصی دریافت کنید. اگر پزشک تصمیم بگیرند که خال شما برداشته شود، می توانند این عمل را در کلینیک انجام دهند. کلینیک زیبایی ایده آل در این زمینه بهترین و با کیفیت ترین نوعی که می شود این خدمات را ارائه داد را، در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

چه زمانی باید خال را بررسی کنیم؟

هنگامی که پزشک متخصص به بررسی خال می پردازد، به دنبال تغییرات خاصی در ظاهر و بافت خال است. هنگام بررسی خال این را باید بدانیم که کدام  خال ها را می توان درمان کرد و این نکته بسیار مهم و هائز اهمیت است.اکثر خال های صورت نیازی به درمان ندارند، با این حال، اگر پزشک شما نگران باشد که خال ممکن است سرطانی باشد و در آینده به  شما و سلامت شما آسیبی برساند، آن را جراحی می کند. در غیر این صورت هم می توانیم خال ها را به دلایل زیبایی برداریم تا چهره زیباتری داشته باشیم .

برداشت خال در کلینیک ایده آل